Cambro SPO13CW404 Deli Spoon
Photo may not represent the actual product.
Always refer to the description and spec sheet (if available).
Description
Cambro SPO13CW404 Description
Deli Spoon, 13", solid, notched back, hanging hole, polycarbonate, red, NSF, Made in USAQ & A
Certifications
Cambro SPO13CW404 Certifications
NSF
NSF
Cambro SPO13CW404 Specifications
| Overall Length | 12" - 14" |