Photo may not represent the actual product.
Always refer to the description and spec sheet (if available).
Description
Equipment Stand, 30" wide, stainless steel (Garland)
Standard Features
- Accommodates 18"-48" widths
- Open floor stand
- Stainless Steel finish
- Seamless welded square tube legs
- Closed cabinet
- 6" (152 mm) legs