John Boos CDT6-K60108SBK-R Pro-Bowl Clean Dishtable
MPN#: CDT6-K60108SBK-R
John Boos CDT6-K60108SBK-R Accessories
Description
John Boos CDT6-K60108SBK-R Description
Pro-Bowl Clean Dishtable, corner design, 60" machine to corner, 108" corner to end, 44"H, L-shaped, left-to-right operation, 10"H boxed backsplash with 45° top & 2" return, 2-1/4"H rolled edge, 16/300 stainless steel top, stainless steel legs, bracing, & adjustable bullet feet, NSF