John Boos SDT4-I60120SBK-R Pro-Bowl Soiled Dishtable
MPN#: SDT4-I60120SBK-R
John Boos SDT4-I60120SBK-R Accessories
Description
John Boos SDT4-I60120SBK-R Description
Pro-Bowl Soiled Dishtable, island design, 60" machine to corner, 120" corner to end, 44"H overall size, L-shaped, right-to-left operation, (1) 20"W x 20" front-to-back x 8" deep pre-rinse sink bowl, 10"H boxed backsplash with 45° & 2" return, (1) set of splash mount faucet holes with 8" centers, 2-1/4"H rolled edge, 14/300 stainless steel top, stainless steel legs, bracing, & adjustable bullet feet, NSF