Wolf Range STAND/C-24 Equipment Stand
MPN#: STAND/C-24
Photo may not represent the actual product.
Always refer to the description and spec sheet (if available).
Description
Wolf STAND/C-24 Description
Equipment Stand, 26" W x 30"D x 24" H, with marine edge, undershelf, stainless steel, 5" casters
Standard Features:
- Stainless steel construction
- All models have an undershelf
- Welded and smooth blended edges
- One year limited parts and labor warranty
- STAND/C models have 1⁄2" wide marine edges
- All models have 5" casters with 2 or 3 locking brakes