John Boos CDT4-K60144SBK-L Pro-Bowl Clean Dishtable
MPN#: CDT4-K60144SBK-L
John Boos CDT4-K60144SBK-L Accessories
Description
John Boos CDT4-K60144SBK-L Description
Pro-Bowl Clean Dishtable, corner design, 60" machine to corner, 144" corner to end, 44"H, L-shaped, right-to-left operation, 10"H boxed backsplash with 45° top & 2" return, 2-1/4"H rolled edge, 14/300 stainless steel top, stainless steel legs, bracing, & adjustable bullet feet, NSF