MPN#: PRGS-19-18
Advance Tabco PRGS-19-18 Accessories
Description
Advance Tabco PRGS-19-18 Description
Prestige Recessed Glass Unit, 18" wide x 25" front to back, removable perforated drain pan with 1” drain, 14 gauge stainless steel sides & mounting bracket, 18 gauge stainless steel shelf & legs, 1" adjustable stainless steel bullet feet