Blue Air BLGM24-24D 260'' Countertop Gas Griddlewith Controls-
MPN#: BLGM24-24D
Description
Blue Air BLGM24-24D Description
Commercial Griddle, countertop, manual control, heavy duty, gas (24" depth, 1" thick plate) (24"W x 33-1/2"D x 15-1/4"H), 60,000 BTU/H
Options for Blue Air BLGM24-24D
What is included
  • Mounting options: 6" adjustable leg