Falcon E2C-24X24-R-24 Sink
MPN#: E2C-24X24-R-24
Photo may not represent the actual product.
Always refer to the description and spec sheet (if available).
Description
Falcon E2C-24X24-R-24 Description
Sink, two-compartment, 1-1/2" rounded working edges, 10-1/2"H backsplash with 45° top, (1) set of splash mount faucet holes with 8" centers, 24"W x 24"D x 14"H bowl, (1) 24" drainboard (right), 18 gauge 304 stainless steel top and bowl, polished brushed finish, removable 1-5/8" galvanized steel tubing legs, 1" adjustable plastic bullet feet, NSFQ & A