John Boos 3PB20304-2D30 Commercial Sink,(3) Three Compartment, Constructionwith and - 123.25" W
MPN#: 3PB20304-2D30
John Boos John Boos 3PB20304-2D30 Commercial Sink,(3) Three Compartment, Constructionwith and - 123.25" W
Product photo not available at the moment.
John Boos 3PB20304-2D30 Accessories
Description
John Boos 3PB20304-2D30 Description
Pro-Bowl Sink, 3-compartment, 123"W x 35-1/2"D x 44"H overall size, (3) 20"W x 30" front-to-back x 14" deep compartments, (2) 30" left & right drainboards, 10"H boxed backsplash with 45° top and 2" return, (1) set of splash mount faucet holes with 8" centers, 3-1/2" die-stamped drain openings, 16/300 stainless steel construction, stainless steel legs, adjustable side bracing, adjustable bullet feet, NSF, KD
Options for John Boos 3PB20304-2D30
Certifications
John Boos 3PB20304-2D30 Certifications
NSF
NSF
John Boos 3PB20304-2D30 Specifications
Gauge 16 Gauge
Certifications NSF
Additional Information on John Boos 3PB20304-2D30
instructions.pdf
Reward Points
You will earn 3244
John Boos 3PB20304-2D30 Parts
All John Boos 3PB20304-2D30 Parts
Items Related to John Boos 3PB20304-2D30
NAFED