Advance Tabco 94-63-54-36L Commercial Sink, (3) Three Compartment, Construction with and - 1030" W
MPN#: 94-63-54-36L
Photo may not represent the actual product.
Always refer to the description and spec sheet (if available).
Advance Tabco 94-63-54-36L Accessories
Description
Advance Tabco 94-63-54-36L Description
Regaline Sink, 3-compartment, with left-hand drainboard, 24" front-to-back x 18"W sink compartments, 14" deep, with 11"H backsplash, stainless steel legs with adjustable left-to-right and front cross rails, 36" drainboard, 1" adjustable bullet feet, 14 gauge 304 stainless steel, overall 32" F/B x 103" L/R, NSFQ & A