Therma-Tek TMD60-60RB-2 Restaurant Gas Range, 60" W with and -
MPN#: TMD60-60RB-2
Product photo not available at the moment.
Description
Therma-Tek TMD60-60RB-2 Description
Restaurant Range, gas, 60", radiant broiler, cast iron grates, (2) standard ovens with (1) removable chrome-plated rack per oven, manual control for top, thermostat control for oven, pressure regulator, 5" stainless steel front rail, stainless steel exterior, 6" adjustable legs, 210,000 BTU, cULus, UL-SanitationQ & A