Wolf C60SS-6B24G-QS-COMMANDER Restaurant Gas Range, 60" W
MPN#: C60SS-6B24G-QS-COMMANDER
Photo may not represent the actual product.
Always refer to the description and spec sheet (if available).
Wolf C60SS-6B24G-QS-COMMANDER Accessories
Description
Wolf C60SS-6B24G-QS-COMMANDER Description
(Quick Ship) Challenger XL™ Restaurant Range, 60", gas, (6) 30,000 BTU burners with lift-off burner heads, 24" manual griddle, 3/4" thick, 4" wide front grease trough, (2) standard oven bases, stainless steel front, sides, back riser & high shelf, fully welded body, 6" adjustable legs, 278,000 BTU, CSA Flame, CSA Star, NSFQ & A