Therma-Tek TMD36-24G-2-0 Restaurant Gas Range, with and -
MPN#: TMD36-24G-2-0
Therma-Tek Therma-Tek TMD36-24G-2-0 Restaurant Gas Range, with and -
Product photo not available at the moment.
Description
Therma-Tek TMD36-24G-2-0 Description
Restaurant Range, gas, 36", (2) 30,000 BTU individual cast iron lift off burners, (1) 24" griddle on left, 5/8" thick polished steel plate, (1) cabinet base, manual control, pressure regulator, spill-proof pilot ignition system, 5" stainless steel front rail & exterior, 6" adjustable legs, 120,000 BTU, cULus, UL-Sanitation