Therma-Tek TMD36-36RB-1 Restaurant Gas Range, with and -
MPN#: TMD36-36RB-1
Therma-Tek Therma-Tek TMD36-36RB-1 Restaurant Gas Range, with and -
Product photo not available at the moment.
Description
Therma-Tek TMD36-36RB-1 Description
Restaurant Range, gas, 36", radiant broiler, cast iron grates, (1) standard oven with (1) removable chrome-plated rack, manual control for top, thermostat control for oven, pressure regulator, 5" stainless steel front rail & exterior, 6" adjustable legs, 120,000 BTU, cULus, UL-Sanitation